Loading...


- جهت خرید آنلاین بلیط سیستمی ، کافیست تا از قسمت بالای سایت ثبت نام کرده و یا در صورتی که از کاربران ما هستید ، از قسمت ورود ، با ایمیل و رمز عبور خود وارد شوید.

 

- پس از ورود مبدا و مقصد خود را انتخاب و تاریخ پرواز خود را مشخص کنید.

 

- بر روی دکمه ی جستجو کلیک کرده و صبر کنید تا جستجوی سایت برای تمامی پروازهای موجود سیستمی و چارتری تمام شود.

 

- پرواز مورد نظر خود را پیدا کرده و بر روی دکمه ی انتخاب کلیک کرده و در صورت نهایی شدن انتخاب ، بر روی ادامه ی فرآیند خرید کلیک کنید.

 

- اسامی مسافرین خود را به دقت طبق فرم خواسته شده تایپ کنید. ایمیل و شماره موبایلی که میخواهید اطلاعات بلیط پیامک شود را وارد نمایید. شرایط استرداد بلیط را حتماً چک کنید زیرا ممکن است بلیط شما در شرایط استرداد شامل جریمه 100درصدی و سوخت کامل شود. قوانین و مقررات را مطالعه و تیک تایید را قرار دهید. پس از کلیک بر روی ادامه فرآیند خرید پیش فاکتور خرید خود را مطالعه کنید و از درست وارد کردن اسامی مسافرین و مبداء و مقصد و تاریخ پرواز اطمینان حاصل کنید .

 

- وارد مرحله ی پرداخت شوید و یا در صورتی که موجودی دارید ، از طریق شارژ موجودی خود مرحله پرداخت خود را نهایی کنید. دقت کنید که در مرحله ی پرداخت الکترونیک شما نیاز به رمز دوم کارت (رمز خرید اینترنتی) بانک خود دارید.

 

- پس از مرحله پرداخت و در صورت موفقیت آمیز بودن واریز وجه ، بسته به تعداد مسافرین درخواستی حدود 20 تا 30 ثانیه صبر کنید تا بلیط های شما صادر شود.

 

- بلیط هواپیمای شما به صورت پرینت ، ایمیل و پیامک برایتان قابل رویت است. با داشتن مشخصات بلیط دارای کد مرجع ،  و کارت شناسایی عکس دار معتبر خود ، می توانید از پرواز خود استفاده کنید . توجه داشته باشید که در پروازهای سیستمی نیازی به پرینت بلیط نمی باشد و با داشتن کد مرجع به صورت پیامک و کارت شناسایی خود می توانید از کانتر مربوطه کارت پرواز را دریافت کنید.

بهترین تخفیف های ما را از طریق پیامک و یا ایمیل دریافت کنید.
پست الكترونيكي :
شماره ی همراه :
پرواز داخلی
پرواز خارجی
تور داخلی
تور خارجی
زودتر از دیگران از آفرهای پرواز و تور با خبر شوید
طراحی و توسعه توسط گروه ندای فناوری